Cicada Milan: ROSA - WatchWatches

Cicada Milan: ROSA

Kolekcja zegarków CICADA ROSA to miękki i subtelny dotyk różowego złota w odcieniu bardziej pudrowym, aniżeli klasyczne różowe złoto. CICADA Milan wprowadza do zegarkowych butików nowy, jaśniejszy, bardziej delikatny i elegancki jego odcień. Inspiracją dla pomysłu były złote godziny spędzone w Wenecji oraz pokaz prezentujący kolekcję Spring-Summer wybitnych projektantów mody: Fendi oraz Del Core, podczas jesiennej edycji Milan Fasion Week.

Dotarliśmy do Wenecji. Porzucamy auto na jej obrzeżach. Doświadczamy uroków tego położonego na Adriatyku miasta, przemieszczając się tramwajami wodnymi, łodziami i gondolami.
Największe wrażenie robią na nas tutaj “złote godziny”. To czas, gdy słońce wschodzi i zachodzi. Niebo przybiera wówczas niesamowitej ciepłej barwy. Miesza ze sobą kremowe, łososiowe, różowe i pomarańczowe odcienie. Jego światło odbija się w weneckich wodach i morzu, sprawiając, że całe miasteczko zalewa różowo-złocista poświata…
Spotykamy liczne pary, kilku fotografików, jak i amatorów joggingu, którzy swój trening o świcie urozmaicają widokami błyszczącego miasta. Zasiadamy na Placu Św. Marka i delektujemy się aromatyczną kawą w Caffè Florian.
Odcienie weneckich wschodów i zachodów słońca nas zainspirowały. Przypominają nam jesienną edycję Milan Fashion Week podczas ostatniego pobytu w Mediolanie, jak i niosą skojarzenia z wieczorami przy ogniu kominka w naszym domu.” *

Nic dziwnego, że przybywali tutaj liczni malarze i fotograficy z całego świata, by uchwycić złote godziny na swoich dziełach. Dla zespołu Cicada Milan, włoskie wschody i zachody słońca były tym czymś, co pobudziło zmysły w kierunku stworzenia „ciepłej” kolekcji zegarków. Dla wprowadzenia świeżości i nowego pomysłu: kolekcji zegarków w odcieniu różowego złota w wersji „light”.

W kolekcji znajdziemy zegarki
W 3 DOSTĘPNYCH ROZMIARACH:
41 mm z bransoletą 18 mm (rozmiar męski/uniseks, a w nim modele zegarków: Venice i Verona),
38 mm z bransoletą 14 mm (rozmiar uniwersalny damski, a w nim modele zegarków: Bergamo, Rimini, Pompei, Bologna, Bologna Brina) oraz
34 mm z bransoletką 12 mm (mniejszy rozmiar damski, a w nim modele: Cevro, Siena, Amalfi, Mantua).
Znajdziemy TARCZE W 4 STYLACH:
czarną, białą i brzoskwiniową
– o matowych powłokach –
oraz tarczę różowo-złotą, która posiada mieniącą powłokę.
Każdy zegarek kolekcji Cicada Rosa posiada też MOŻLIWOŚĆ WYMIANY bransolety na wybrany pasek skórzany.

Zegarek Amalfi Rosa z kolekcji Cicada Rosa

Ponadto eleganckiej, kobiecej i ciepłej oprawy dodadzą zegarkom Cicada Rosa opakowania w kolorze: pudrowy róż. W ich środku, poza wybranym zegarkiem, możecie znaleźć dodatkowy skórzany pasek w tym samym kolorze, jako GRATIS i prezent Cicady Milan na różne okazje.

Zegarek Verona z kolekcji Cicada Rosa

*Fragment „Zapisków z włoskiej podróży” twórców marki Cicada Milan

Najczęściej wybierane dla niej

CICADA Milan

Amazonite

549

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CICADA Milan

Antracite

569

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CICADA Milan

CALACATTA

599

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CICADA Milan

MARBLE

599

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CICADA Milan

Firenze Nero

490

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Najczęściej wybierane dla niego

HORNET New York

Alabama

1 190

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

HORNET New York

Hartland

890

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

HORNET New York

Marquis

1 290

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

HORNET New York

Belasco

1 290

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CICADA Milan

Roma

549

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

NOWA KOLEKCJA CRISTALLI

PREZENT - 10% RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!
WYBIERZ DOWOLNY ZEGAREK CICADA ZE STRONY WATCHWATCHES.

WPISZ KOD W KOSZYKU:
WATCHWATCHESCLUB


SPRAWDŹ
OTRZYMAJ SPECJALNE OFERTY NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE

Zapisz się do naszego newslettera, aby jako pierwszy otrzymywać informacje o nowościach, naszych ekskluzywnych ofertach!