Cicada Milan: ROSA

Cicada Milan: ROSA

Kolekcja zegarków CICADA ROSA to miękki i subtelny dotyk różowego złota w odcieniu bardziej pudrowym, aniżeli klasyczne różowe złoto. CICADA Milan wprowadza do zegarkowych butików nowy, jaśniejszy, bardziej delikatny i elegancki jego odcień. Inspiracją dla pomysłu były złote godziny spędzone w Wenecji oraz pokaz prezentujący kolekcję Spring-Summer wybitnych projektantów mody: Fendi oraz Del Core, podczas jesiennej edycji Milan Fasion Week.

Dotarliśmy do Wenecji. Porzucamy auto na jej obrzeżach. Doświadczamy uroków tego położonego na Adriatyku miasta, przemieszczając się tramwajami wodnymi, łodziami i gondolami.
Największe wrażenie robią na nas tutaj “złote godziny”. To czas, gdy słońce wschodzi i zachodzi. Niebo przybiera wówczas niesamowitej ciepłej barwy. Miesza ze sobą kremowe, łososiowe, różowe i pomarańczowe odcienie. Jego światło odbija się w weneckich wodach i morzu, sprawiając, że całe miasteczko zalewa różowo-złocista poświata…
Spotykamy liczne pary, kilku fotografików, jak i amatorów joggingu, którzy swój trening o świcie urozmaicają widokami błyszczącego miasta. Zasiadamy na Placu Św. Marka i delektujemy się aromatyczną kawą w Caffè Florian.
Odcienie weneckich wschodów i zachodów słońca nas zainspirowały. Przypominają nam jesienną edycję Milan Fashion Week podczas ostatniego pobytu w Mediolanie, jak i niosą skojarzenia z wieczorami przy ogniu kominka w naszym domu.” *

Nic dziwnego, że przybywali tutaj liczni malarze i fotograficy z całego świata, by uchwycić złote godziny na swoich dziełach. Dla zespołu Cicada Milan, włoskie wschody i zachody słońca były tym czymś, co pobudziło zmysły w kierunku stworzenia „ciepłej” kolekcji zegarków. Dla wprowadzenia świeżości i nowego pomysłu: kolekcji zegarków w odcieniu różowego złota w wersji „light”.

W kolekcji znajdziemy zegarki
W 3 DOSTĘPNYCH ROZMIARACH:
41 mm z bransoletą 18 mm (rozmiar męski/uniseks, a w nim modele zegarków: Venice i Verona),
38 mm z bransoletą 14 mm (rozmiar uniwersalny damski, a w nim modele zegarków: Bergamo, Rimini, Pompei, Bologna, Bologna Brina) oraz
34 mm z bransoletką 12 mm (mniejszy rozmiar damski, a w nim modele: Cevro, Siena, Amalfi, Mantua).
Znajdziemy TARCZE W 4 STYLACH:
czarną, białą i brzoskwiniową
– o matowych powłokach –
oraz tarczę różowo-złotą, która posiada mieniącą powłokę.
Każdy zegarek kolekcji Cicada Rosa posiada też MOŻLIWOŚĆ WYMIANY bransolety na wybrany pasek skórzany.

Zegarek Amalfi Rosa z kolekcji Cicada Rosa

Ponadto eleganckiej, kobiecej i ciepłej oprawy dodadzą zegarkom Cicada Rosa opakowania w kolorze: pudrowy róż. W ich środku, poza wybranym zegarkiem, możecie znaleźć dodatkowy skórzany pasek w tym samym kolorze, jako GRATIS i prezent Cicady Milan na różne okazje.

Zegarek Verona z kolekcji Cicada Rosa

*Fragment „Zapisków z włoskiej podróży” twórców marki Cicada Milan

Najczęściej wybierane dla niej

Roma Zegarki damskie

CICADA Milan

Roma

549 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Toscana Zegarki damskie

CICADA Milan

Toscana

529 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Firenze Zegarki damskie

CICADA Milan

Firenze

529 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Vernazza Zegarki damskie

CICADA Milan

Vernazza

529 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Lorenzo Zegarki damskie

CICADA Milan

Lorenzo

529 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Najczęściej wybierane dla niego

Roma Zegarki damskie

CICADA Milan

Roma

549 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

PROMOCJA !

WAKACYJNA PROMOCJA !
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ZGARNIJ 10% RABATU
NA DOWOLNY ZEGAREK ZE STRONY WATCHWATCHES.
KORZYSTAJ Z EXTRA OKAZJI. ZAPRASZAMY

SPRAWDŹ
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
zobacz więcej