DLA UKRAINY - WatchWatches

DLA UKRAINY

DLA UKRAINY

Szanowni Państwo!

Na naszych oczach tworzy się historia, której bieg zaskoczył cały świat. Nie tylko ze względu na jego niespodziewany zwrot ale też bezwzględny i brutalny przebieg. Agresja na suwerenny, europejski kraj, to wydarzenie które znamy wyłącznie z książek. Nagły zwrot w życiu Ukraińców i Ukrainek, którzy z dnia na dzień zaczęli tracić swoje dachy nad głową, bliskich i których przyszłość, nad którą pracowali latami nagle legła w gruzach – to wydarzenie które łamie nasze serca i sprawia, że nie możemy w tych trudnych czasach być obojętnymi obserwatorami. 

Na Ukrainie ostrzeliwane są osiedla, szpitale, przedszkola, jednostki cywilne. Każdego dnia giną niewinni ludzie, a matki z dziećmi porzucają cały swój świat i dobytek by ratować się przed wojną. To straszna tragedia i dramat milionów osób, którzy bez pomocy swoich sąsiadów nie mieliby dostępu do pomocy medycznej, ciepłych posiłków ani miejsca, w którym bezpiecznie się schronią.

Od niemal miesiąca cały świat solidaryzuje się z Narodem Ukraińskim – rządy państw przyjmują uchodźców uciekających przed potworną przemocą, a nasi rodacy na własną rękę organizują zbiórki żywności, artykułów pierwszej potrzeby i przyjmują obce rodziny pod swoje dachy. To piękne, ważne i poruszające gesty, powodujące napływ łez do oczu. 

Jako zespół WatchWatches przekazaliśmy dary i wsparcie finansowe potrzebującym, mając głęboką nadzieję na poprawę dobrobytu uchodźców i uchodźczyń. Pragniemy jednak zrobić więcej, dlatego dzisiaj rozszerzamy wsparcie ogłaszając start akcji charytatywnej
“Czas na pomaganie”.

#CzasNaPomaganie

Czas na pomaganie pozwala Państwu na zakup zegarków marki Cicada Milan, w kolorach nawiązujących do ukraińskich barw. Są to Cicada Azzuro, Unità oraz Toscana , dostępne poniżej po kliknięciu grafiki zegarków:

Zegarki dostępne w Akcji „Czas na pomaganie” dostępne będą do wyczerpania zapasów lub do 20.06.2022

100% dochodu ze sprzedaży zegarków objętych akcją charytatywną, zostanie przekazana na Polską Akcję Humanitarną – organizację, która od 2014 roku nieprzerwanie jest na miejscu konfliktu i niesie pomoc potrzebującym. PAH na realizację swoich działań potrzebuje jednak środków, dlatego zwracamy się do Was – Czas na pomaganie.
Wszystkim, którzy wezmą udział w akcji charytatywnej poza wybranym zegarkiem przekazujemy potwierdzenie przekazania ich przelewu na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej.

Najczęściej wybierane dla niej

Lucca Brina CICADA MILAN

CICADA Milan

Lucca Brina

529 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
ANDROMEDA ROSE MESH Smart

@WEARPRO SMART

ANDROMEDA ROSE MESH

590 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Analogic Large Orange Zegarki damskie

XIAM WATCH

Analogic Large Orange

135 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Cassiopeia gold mesh Smart

@WEARPRO SMART

Cassiopeia gold mesh

415 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Roma CICADA MILAN

CICADA Milan

Roma

549 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Najczęściej wybierane dla niego

Alabama ZEGARKI MĘSKIE

HORNET New York

Alabama

1,190 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Hartland ZEGARKI MĘSKIE

HORNET New York

Hartland

820 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Marquis ZEGARKI MĘSKIE

HORNET New York

Marquis

1,290 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Belasco ZEGARKI MĘSKIE

HORNET New York

Belasco

1,290 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Pegasus black silicon Smart

@WEARPRO SMART

Pegasus black silicon

560 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

PROMOCJA !

WAKACYJNA PROMOCJA !
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ZGARNIJ 10% RABATU
NA DOWOLNY ZEGAREK ZE STRONY WATCHWATCHES.
KORZYSTAJ Z EXTRA OKAZJI. ZAPRASZAMY

SPRAWDŹ
OTRZYMAJ 10% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE

Zapisz się do naszego newslettera, aby jako pierwszy otrzymywać informacje o nowościach, naszych ekskluzywnych ofertach, a także otrzymać 10% kod zniżkowy do wykorzystania przy pierwszym zamówieniu na watchwatches.eu