Zegarki - WatchWatches

CICADA ROSA

Kolekcja zegarków ROSA to miękki i subtelny dotyk różowego złota w odcieniu pudrowym.
CICADA Milan wprowadza do zegarkowych butików nowy, jaśniejszy, delikatny i elegancki odcień różowego złota.
Praca nad projektami Cicada Rosa odbywała się w weneckiej aurze, a inspiracją były tzw. złote godziny oraz pokaz prezentujący kolekcję Spring-Summer wybitnych projektantów mody: Fendi oraz Del Core, podczas jesiennej edycji Milan Fasion Week.

“Dotarliśmy do Wenecji. Porzucamy auto na jej obrzeżach. Doświadczamy uroków tego położonego na Adriatyku miasta, przemieszczając się tramwajami wodnymi i gondolami. Największe wrażenie robią na nas tutaj “złote godziny”. To czas, gdy słońce wschodzi i zachodzi. Niebo przybiera wówczas niesamowitych ciepłych barw, mieszając ze sobą kremowe, pastelowo-różowe i pomarańczowe odcienie. Jego światło odbija się w weneckim morzu, sprawiając, że całe miasteczko mieni się niczym różowe złoto."

Włoskie wschody i zachody słońca, jak i pokazy mody przyciągały licznych fotografików z całego świata. Przyciągnęły również twórców zegarków Cicada.

AKTYWNE FILTRY

WYCZYŚĆ FILTRY

0 PRODUKTY

CENA

ODBIORCA

MARKA

KOLEKCJA

KOLOR TARCZY

KOLOR KOPERTY

TYP PASKA

ŚREDNICA

MECHANIZM

KOLOR PASKA

Ukryj filtry

Monterosso Nero Mesh Zegarki damskie
Monterosso Nero Mesh Zegarki damskie Monterosso Nero Mesh Zegarki damskie

PROMOCJA !

WAKACYJNA PROMOCJA !
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ZGARNIJ 10% RABATU
NA DOWOLNY ZEGAREK ZE STRONY WATCHWATCHES.
KORZYSTAJ Z EXTRA OKAZJI. ZAPRASZAMY

SPRAWDŹ
OTRZYMAJ 10% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE

Zapisz się do naszego newslettera, aby jako pierwszy otrzymywać informacje o nowościach, naszych ekskluzywnych ofertach, a także otrzymać 10% kod zniżkowy do wykorzystania przy pierwszym zamówieniu na watchwatches.eu