Zegarki - WatchWatches

CICADA ROSA

Kolekcja zegarków ROSA to miękki i subtelny dotyk różowego złota.
CICADA Milan wprowadza do zegarkowych butików nową, jaśniejszą, bardziej delikatną i elegancką jego odłonę.
Praca nad projektami Cicada Rosa odbywała się w Wenecji, a inspiracją były "złote godziny" oraz pokaz prezentujący kolekcję Spring-Summer wybitnych projektantów mody: Fendi oraz Del Core, podczas jesiennej edycji Milan Fasion Week.

“Dotarliśmy do Wenecji. Porzucamy auto na jej obrzeżach. W pełni doświadczamy uroków położonego na Adriatyku miasta, przemieszczając się tramwajami wodnymi i gondolami. Największe wrażenie robią na nas tutaj “złote godziny”. Gdy słońce wschodzi i zachodzi, niebo przybiera niesamowitych barw... Miesza ze sobą kremowe, pastelowe, różowe i inne odcienie... Jego światło odbija się w weneckim morzu, sprawiając, że całe miasteczko mieni się niczym różowe złoto."

Włoskie wschody i zachody słońca, jak i pokazy mody przyciągały licznych fotografików z całego świata. Przyciągnęły również twórców zegarków Cicada.

AKTYWNE FILTRY

WYCZYŚĆ FILTRY

0 PRODUKTY

CENA

ODBIORCA

MARKA

KOLEKCJA

KOLOR TARCZY

KOLOR KOPERTY

TYP PASKA

ŚREDNICA

MECHANIZM

KOLOR PASKA

Ukryj filtry

PROMOCJA !

WAKACYJNA PROMOCJA !
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ZGARNIJ 10% RABATU
NA DOWOLNY ZEGAREK ZE STRONY WATCHWATCHES.
KORZYSTAJ Z EXTRA OKAZJI. ZAPRASZAMY

SPRAWDŹ
OTRZYMAJ 10% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE

Zapisz się do naszego newslettera, aby jako pierwszy otrzymywać informacje o nowościach, naszych ekskluzywnych ofertach, a także otrzymać 10% kod zniżkowy do wykorzystania przy pierwszym zamówieniu na watchwatches.eu