CICADA ORO

Kolekcja zegarków CICADA ORO pobudzi apetyt na piękno klasycznego i ponadczasowego złota. Elegancka prostota z precyzyjnie dopracowanym detalem, jak i dostępne w kolekcji oryginalne kolory tarcz zegarków są kwintesencją złotej inspiracji czerpanej z naturalnych walorów włoskiego wybrzeża, jak i inspirowane pokazami kreacji wybitnych projektantów mody w Mediolanie.

“Kojące lato i włoskie słońce, które dotyka nas ciepłem. Wygrzewamy się na złocistym miękkim piasku i w świecie szafirowej morskiej bryzy. Refleksy światła przenikają przez pastelowe minerały gładkich skał. Ich majestatyczne formy rozpościerają się w okół lazurowego wybrzeża Adriatyku i Morza Śródziemnego. Z naszym kameralnym gronem możemy odpocząć w spokojnej ukrytej pomiędzy klifami zatoczce… Delektować się orzeźwiającym winem Bianco i soczystymi owocami. Oto i bukiet odprężających walorów włoskiego wybrzeża: Toskanii, Apulii i Ligurii. Oto i czego doświadczyliśmy na wyspach Sycylii i Sardynii.
Bardziej wgłąb lądu natomiast, raczą nas uroki Lombardii i jej włoska stolica mody - Mediolan. To tutaj możemy cieszyć oczy inspiracjami i koić twórczą wenę . Obejrzyjmy stylizacje, biżuterię i zegarki, w których dumnie kroczą na wybiegach Palazzo Reale modelki, podczas letniego Milan Fashion Week, prezentując kreacje twórców najbardziej renomowanych modowych marek jak Armani, Dolce & Gabbana, Gucci, czy Prada."

AKTYWNE FILTRY

WYCZYŚĆ FILTRY

0 PRODUKTY

CENA

ODBIORCA

MARKA

KOLEKCJA

KOLOR TARCZY

KOLOR KOPERTY

TYP PASKA

ŚREDNICA

MECHANIZM

KOLOR PASKA

Ukryj filtry

Genua Nero Zegarki damskie
Genua Nero Zegarki damskie Genua Nero Zegarki damskie

PROMOCJA !

WAKACYJNA PROMOCJA !
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ZGARNIJ 10% RABATU
NA DOWOLNY ZEGAREK ZE STRONY WATCHWATCHES.
KORZYSTAJ Z EXTRA OKAZJI. ZAPRASZAMY

SPRAWDŹ
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
zobacz więcej