Zegarki - WatchWatches

HORNET NEW YORK


HORNET PAY-ANALOGOWE ZEGARKI Z OFERTĄ PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWYCH !
HORNET wprowadził nową funkcję, która zrewolucjonizuje sposób dokonywania płatności. Nasze zegarki analogowe zostały wyposażone w możliwość płatności zbliżeniowych, umożliwiając Ci wygodne dokonywanie zakupów za pomocą prostego dotknięcia nadgarstka. Odeszły już czasy sięgania po portfel czy telefon – dzięki zaawansowanej technologii, zegarek HORNET stanie się Twoim towarzyszem płatności każdego dnia. #hornetwatches #payments #newtech #watches #watchwatches
Zegarki HORNET to inspiracja stylem legendarnych wyścigów w USA pod nazwą NASCAR oraz ich sztandarowym modelem Hornet Hudson, który od 1951 roku osiągał niebywałe sukcesy podczas rajdów samochodowych. To historia Nowego Yorku, jej tajemnice i ekscentryczny modernizm powiązany z niepohamowanym duchem i przebojowością. To nowojorski design najbardziej stylowych kreacji i trendów oraz szwajcarski mechanizm RONDA, będący jednym z najwyżej ocenianych w zegarmistrzowskiej branży na całym świecie. Niezawodność, precyzja, jakość i styl.
HORNET New York -  BE ON TIME...

AKTYWNE FILTRY

WYCZYŚĆ FILTRY

0 PRODUKTY

CENA

ODBIORCA

MARKA

KOLEKCJA

KOLOR TARCZY

KOLOR KOPERTY

TYP PASKA

ŚREDNICA

MECHANIZM

KOLOR PASKA

Ukryj filtry

NOWA KOLEKCJA CRISTALLI

PREZENT - 10% RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!
WYBIERZ DOWOLNY ZEGAREK CICADA ZE STRONY WATCHWATCHES.

WPISZ KOD W KOSZYKU:
WATCHWATCHESCLUB


SPRAWDŹ
OTRZYMAJ SPECJALNE OFERTY NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE

Zapisz się do naszego newslettera, aby jako pierwszy otrzymywać informacje o nowościach, naszych ekskluzywnych ofertach!