CICADA & QUEEN OF POLAND - WatchWatches

CICADA & QUEEN OF POLAND

Przypomnijmy sobie majowy rejs, jednym z największych statków na świecie, gdzie kandydatki do konkursu Queen of Poland 2023 prezentowały niezapomniane kolekcje sukni ślubnych DeVu Diana Walkiewicz oraz bielizny z efektownymi skrzydłami. Całe wydarzenie odbyło się na pokładzie statku Costa Toscana, który odwiedził malownicze zakątki Włoch, Francji i Hiszpanii.

Partnerem medialnym tego prestiżowego wydarzenia był renomowany kanał telewizyjny POLSAT, a sesje zdjęciowe odbywały się w magicznych sceneriach Genui, Marsylii, Barcelony, Salerno, Sardynii oraz Rzymu. Podczas konkursu Queen of Poland, 12 finalistek prezentowało się w różnorodnych stylizacjach, w tym sukniach ślubnych i bieliźnie marki DeVu Diana Walkiewicz, uzupełnionych oczywiście eleganckimi zegarkami CICADA MILAN.

Rejs po Morzu Śródziemnym nie tylko dostarczył niezapomnianych wrażeń, ale także stanowił doskonałe tło dla sesji zdjęciowych podkreślających piękno i elegancję kolekcji. Zegarki CICADA MILAN idealnie komponowały się z letnimi strojami, dodając im niepowtarzalnego uroku.

Zakończenie konkursu Queen of Poland nie było tylko ogłoszeniem zwyciężczyni, w tym przypadku Karoliny Gorylova, ale także okazją do podkreślenia wyjątkowości zegarków CICADA MILAN. Marka ta, zrodzona z miłości do Włoch, oferuje eleganckie akcesoria inspirowane pięknem włoskiego krajobrazu i kunsztem rzemieślników. Całość można zobaczyć w relacji filmowej : QUEEN OF POLAND 2023

Każda kolekcja zegarków CICADA, w tym najnowsza CICADA L’UVA, nawiązuje do unikalnych inspiracji, takich jak śnieżna powłoka gór we włoskich Alpach czy malownicze tereny Toskanii. Zastosowanie wysokiej klasy mechanizmów szwajcarskiej firmy Ronda oraz precyzyjne wykonanie każdego detalu sprawiają, że zegarki te stanowią kwintesencję włoskiego luksusu, który zawsze pozostanie w modzie. CICADA MILAN to nie tylko zegarki, to esencja elegancji i miłości do piękna!

Najczęściej wybierane dla niej

CICADA Milan

Amazonite

549

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CICADA Milan

Antracite

569

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CICADA Milan

CALACATTA

599

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CICADA Milan

MARBLE

599

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CICADA Milan

Firenze Nero

490

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Najczęściej wybierane dla niego

HORNET New York

Alabama

1 190

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

HORNET New York

Hartland

890

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

HORNET New York

Marquis

1 290

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

HORNET New York

Belasco

1 290

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

CICADA Milan

Roma

549

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

NOWA KOLEKCJA CRISTALLI

PREZENT - 10% RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!
WYBIERZ DOWOLNY ZEGAREK CICADA ZE STRONY WATCHWATCHES.

WPISZ KOD W KOSZYKU:
WATCHWATCHESCLUB


SPRAWDŹ
OTRZYMAJ SPECJALNE OFERTY NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE

Zapisz się do naszego newslettera, aby jako pierwszy otrzymywać informacje o nowościach, naszych ekskluzywnych ofertach!